March design

MARCH – tai inovatyvių dizaino produktų studija, 2012 m. įkurta dizainerio Martyno Kazimierėno ir Eglės Opeikienės. Save pristatantys kaip tam tikra prasme anti-dizaino kūrėjais šie jauni žmonės siekia kurti tokius daiktus, kurie neprisidėtų prie beprasmio vartojimo triukšmo, nekenktų aplinkai, o būtų išskirtinai funkcionalūs ir, žinoma, išskirtinai kokybiški. Juk pasaulyje daiktų ir taip gerokai per daug.

„Nuolat stebėdami aplinką ir kasdien naudojamus daiktus, siekiame surasti nišą – naują objektą, naują išradimą ar naują principą. MARCH laikosi tvirtų nuostatų neprisidėti prie betikslės gamybos ir Kinijos ekonomikos klestėjimo: į mūsų naujų produktų lentyną patenka tik gerokai patobulinti ar visiškai nauji objektai. Tokie kaip modernus atšvaitas, kuris didina jūsų saugumą– jį tiesiog norisi dažniau segėti,“ – sako MARCH.

Kokybės siekis taip pat yra būdas palaikyti vietinį ir regioninį verslą – MARCH bendradarbiauja tik su Lietuvos ir ES gamintojais. Tokia – stipri ir atsakinga – įmonės filosofija apima visus kūrybos etapus:

„Suradę nišą ir gerą idėją, visada siekiame naujo objekto gamybos procese panaudoti modernias medžiagas ir technologijas. Įmonė yra subūrusi patikimą tiekėjų ir partnerių tinklą, padedantį mums pasiekti norimą kokybę ir kiekybę. Būtent tokia tvarka.“

MARCH ypač didelį dėmesį skiria savo produktų pakuotei. Studijos kurti daiktai nelieka nepastebėti tiek įprastose, tiek elektroninėse lentynose. „Apklausę savo klientus sužinojome, kad mūsų produktai yra dažnai perkami dovanojimui ir įteikiami originalioje pakuotėje. Tai bloga žinia vyniojamo popieriaus gamintojams, bet geriausias komplimentas mums!“

Visos šios pastangos pasiteisina. Vos per vienerius veiklos metus MARCH produkcija buvo pradėta prekiauti daugiau nei 100 parduotuvių 25 šalyse visuose žemynuose (išskyrus Antarktidą); nepastebėti jie neliko ir tarptautinėse dizaino mugėse bei parodose – nuo Paryžiaus iki Tokijo ir Singapūro. Arba ant Tonio Bleiro darbo stalo. Šviesą atspindinčios sagos-atšvaitai, ypatingi kreida užrašomi marškinėliai, arbatžolių šaukštelis – jie jau sukurti MARCH’ų, o dabar laukia būti atrasti subtilaus dizaino gerbėjų. Bet kuria eilės tvarka.
martynas small

logo-march-BLACK-01.tik

Palaiko greitį: Versli Lietuva
Papildomas kuras: KRF

http://www.march.lt/

https://www.facebook.com/MarchDesignStudio

Kontaktai: +37065087111
hello@march.lt
Užupio meno inkubatorius
Krivių g. 10, Vilnius