Gediminas Andriškevičius

Muziką patiria kas dieną. Nors ne, truputį dažniau.

Gediminas Andriškevičius – garso režisierius, muzikantas bei kompozitorius, jau daugiau nei 10 metų dirbantis garso įrašų studijoje. Kuria garso takelius garso ir vaizdo reklamoms, kinui, spektakliams, užsiima ir audio knygų garsinimu.

Nuo birbynės Vilniaus Balio Dvariono Dešimtmetėje muzikos mokyklos liaudininkų skyriuje pradėjęs Gediminas muzikos mokslus tęsė Vilniaus konservatorijoje, kur įvaldė bosinę gitarą. Vėliau žinias ir įgūdžius tobulino Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.

O žinių, įgūdžių ir patirties nuo to laiko Gediminas sukaupė daug. Sakydami daug, omenyje turime „Empti”, „The Road Band”, Aistę Smilgevičiūtę ir grupę „Skylė”, „Latin Power“, „Media Luna“, „Elquadro”, Liną Adomaitį, „Roots live projects“, Eduardo Gimenez, Jurgį Didžiulį, Federico Mansenares, „Žalvarinį”, „Freaks On Floor“ ir „Vagys”. Prisidėjo prie roko operos „Saulės miestas“ pastatymo. 2015 m. su grupe „Matchu Pikchu“ MAMA apdovanojimuose laimėjo nominaciją „Metų proveržis“. Šiuo metu Gediminas Andriškevičius muzikuoja su kolektyvais „Makchu Pikchu“, „Bitės”, „ProperHeat“, „Shorena Rocks“, Mantu Jankavičiumi, Domu Česnulevičiumi.

„Per UMI rezidavimo laiką su grupe „Makchu Pikchu“ sukūriau ir įrašiau albumą, kurį išleisime kovo mėnesį. 2017 m. planuoju irašytį savo solinį albumą ir išleisti vasaros pradžioje. Vasarą su „Makchu Pikchu“ planuojame pradėti dar vieno albumo įrašus, kurį pristatysime 2018 m. pradžioje.
Albumą šiuo metu įrašinėjame ir su grupe „Bitės“, jį planuojame baigti taip pat šiais metais“, – nepertraukiamą muzikinių planų grandinę vardija Gediminas. Todėl, bijodami pernelyg atitraukti jį nuo muzikos, užveriame jo studijos duris ir ant pirštų galų sėliname laukti tikrai griausmingų metų. Gedimino!

ged 2

Gediminas
ged 3