„Su-Menėk“. Vilniaus šiuolaikinis menas autobusu

Jūsų žodyną ir pojūčius netrukus papildys nauja patirtis – SUMENĖJIMAS. Tai būsena po meno poveikio. Visą vasarį nuo penktadienio iki sekmadienio kursuos NEMOKAMAS Vilniaus autobusas SU-MENĖK. Tai pirmasis maršrutas po net 17 įtakingiausių Vilniaus šiuolaikinio meno galerijų ir muziejų.

Viena iš maršruto stotelių – Užupio meno inkubatoriaus „Galera“ (Užupio g. 2A).  Čia iki  vasario 11 d. bus eksponuojama tapytojo Tado Tručilausko darbų paroda „JAH3Lp“. Ją sudaro vienos spalvos tonų paveikslai, nutapyti remiantis grafikos ryškumo dėsniais. Vyraujantys darbų motyvai – senovės antikos dievai ir būtybės, kuriuos autorius dažniausiai perima iš senųjų meistrų kūrinių ir plėtoja pagal savas taisykles.

Vasario 12–28 d. maršruto dalyviai „Galeroje“ ras  Eglės Norkutės parodą ,,Art and Collectibles“. Tai tapybos, piešinių, objektų ir savarankiškai išleistų leidinių serija, gimusi keliaujant ir nuolat keičiant kūrybinę aplinką. Nomadiškas menininkės projektas įkvėptas kolekcionavimo, žmogaus atradėjo amplua ir muziejų kultūros.

Speciali vasario mėnesio programa: 

Tado Tručilausko kūrybinės dirbtuvės vasario 2 ir 9 d., kurių metu kiekvienas lankytojas galės išsipurkšti trafaretą ir pasiimti namo.

Aplankyti tiek parodų prireiks laiko, todėl autobusas kursuos visais vasario savaitgaliais:
Vasario 1–3 d.
Vasario 8–10 d.
Vasario 15–17 d.
Vasario 22–24 d.

Visi SUMENĖJIMO maršrutai ir daugiau informacijos – www.sumenek.lt.

#sumenek