Azijos menų centras

VšĮ Azijos menų centro misija – tenkinti viešuosius interesus vykdant visuomenei naudingą veiklą Azijos menų bei kultūros propagavimo ir plėtojimo srityje. Tai nauja galimybė pagyvinti kultūrinį Vilniaus miesto veidą bei suteikti išskirtinę progą sostinės gyventojams ir svečiams pažinti Azijos kraštų kultūras.

AMC, kurio dalinininkai yra Vilniaus miesto savivaldybė ir Vilniaus universitetas, skirtose patalpose ateityje ketinama įrengti pirmąjį ir šiuo metu vienintelį Baltijos šalyse Azijos menus reprezentuojantį centrą-galeriją.

AMC veiklos kryptys:

  • parodų ir kt. renginių organizavimas (stacionarios ekpozicijos kaupimas, keliaujančios ekspozicijos, fotografijų parodos, kt. renginiai)
  • edukacinė veikla (paskaitos, seminarai, renginiai šeimoms, ir pan.)
  • „patyrimo” veikla (turai su gidais, kūrybinės dirbtuvės, ir pan.)

AMC vykdyti bei vykdomi projektai:

festivalis “Ramiojo vandenyno/Azijos šalių virtuvių dienos”, festivaliai “nowJapan’12” ir “nowJapan’13”, Pauliaus Normanto fotografijų paroda “Keturios Budos pėdos: keturi šventieji miestai”, fotografų mėgėjų konkursas ir paroda “Indijos atspindžiai”, kostiumo dizaino idėjų konkursas “Indija mano spintoje” ir baigiamasis jo renginys-madų šou “Indiart”, kaligrafijos dirbtuvės su D. Dokšaitė “Kultūros dienos” ir “Kultūros naktis” renginiuose, Ievos Rutės fotografijų paroda “Kalnai paskendę sidabre”, kino festivalis “Azijos kino filmų retrospektyva”, Vilniaus universiteto Orientalistikos centro 20-mečio renginiai, tarptautinis Indijose klasikinio meno festivalis “Sursadhana’13”.

 

Kontaktai:

Evelina Vilčinskaitė

VšĮ  „Azijos menų centras“

Mob. +37062270147

E-mail: evelina@asianartcentre.lt