Tarptautinis meno festivalis ANIMA MUNDI 2014 (Lietuva)

Tarptautinis meno festivalis ANIMA MUNDI 2014 vyks  Vilniuje, birželio 19- 29, 2014.
VšĮ Holistinis judėjimo teatras „S“ ir  partneriai -VšĮ „Užupio meno inkubatorius“ (UMI) organizuoja  2-ąjį tarptautinį meno festivalį Anima Mundi 2014 . Tai bus didelis projektas menininkams iš viso pasaulio. Jame kviečiami dalyvauti: tapytojai, grafikai, skulptoriai, fotografai, skaitmeninės dailės atstovai, instaliacijų bei performansų kūrėjai ir kaip ypatingi svečiai kviečiami dalyvauti ir bendradarbiauti- teatro menininkai bei muzikantai.
Festivalio programoje numatoma tarptautinė konferencija. Kviečiame dalyvauti menininkus ir intelektualus, diskutuoti apie problemas, perspektyvas ir sąveikas šiuolaikinio meno pasaulyje, taip pat menininko  ir meno, kaip visumos vaidmenį  visuomenėje, kultūroje, aplinkoje, kultūros tradicijose, mitologijoje, švietime ir t.t. Taip pat vyks seminarai-workshop‘ai, kuriuos  ves menininkai iš įvairių šalių iš viso pasaulio.

Menas,  kaip ir pati  jo samprata,  kokybiškai keičiasi, keičiasi ir mūsų santykis su meno kūriniais. Bet kas sąlygoja šį pokytį? Ar žmogus tik prisitaiko prie šio pokyčio, ar, atvirkščiai, keičiasi visuomenė, kurianti ir „vartojanti“ meną, nes keičiasi (tobulėja ar regresuoja?) individų saviraiškos būdai, o meno pokytis atitinkamai yra visuomenės pokyčio pasekmė?
Menininkai bandys rasti atsakymus į šiuos ir daug daugiau klausimų, kurie yra svarbūs šiandienos kūrėjui.
2-ojo tarptautinio meno festivalio ANIMA MUNDI  2014 temos:
Siekime harmonijos Žemėje
Kovokime už tai, kad būtų  sustabdytas bet koks smurtas
Siekime supratimo tarp kultūrų įvairovės ir skirtybių suderinamumo
Kovokime už konfliktų sprendimą
ir žodžio laisvę

Nuoširžiausi linkėjimai-

Festivalio ANIMA MUNDI  organizacinė grupė

httpv://www.youtube.com/watch?v=MrFBdAwv9pw

Išsamesnė informacija www.iaf-animamundi.com

Menininkai, norintys teikti paraiškas dalyvauti festivalio atrankoje kviečiami rašyti iaf.animamundi@gmail.com 

Užupio meno inkubatorius