Rugsėjo 15 d. 17.30 val. Užupio meno inkubatoriaus galerijoje „Galera“ (Užupio g. 2A) atidaroma Mariaus Abramavičiaus Neboisia darbų paroda „Aš Matau. Tu Matai?“.

Apie parodą

Tas, kas mato, – mato, ir to užtenka, tas, kas nemato, – tiki, tas, kas netiki, – pasitiki, tai yra veikiamas ir pats veikia pagal įvairius ateinančios informacijos šaltinius, o tas, kas nepasitiki, tas paklūsta išorinei sugestijai. (Abu Silg)

Daugiaplanis kūrėjas, spalvingas tapytojas, originalus fotografas, keliautojas, rašytojas, poetas, avantiūristas Marius Abramavičius Neboisia pristato savo naujausių paveikslų parodą „AšMatau. TuMatai“.
Šie paveikslai – tai vidinių išgyvenimų vartai, per kuriuos galima įžengti ir išgyventi patirtis, pakeitusias Mariaus vidinį pasaulį ir visos realybės matymą.

Matymo laukas gali kisti priklausomai nuo turimo energijos kiekio, išskaidyto dėmesio ir įsijungimo į visą tave supančią erdvę. Kuo labiau įsijungi, tuo giliau, subtiliau ir daugiau girdi ir matai, tuo daugiau pasaulio sluoksnių atsiveria.

O ką Tu Matai?

Ar kada nors pagalvojate apie savo vidinę realybę?

„Mano vidinė realybė – nesusitarta realybė arba subjektyvi realybė. Subjektyvi realybė – vienetinė, nepakartojama, nesuderinta realybė. Jos perduoti beveik neįmanoma, prie jos galima šiek tiek prisiliesti. Apie ją galima užsiminti – per vaizdą, per spalvą, per formą, per erdvę, kurią sugebi spinduliuoti-perduoti, per niuansus, per ilgą ir gilų įsižiūrėjimą, per netikėtą akimirkos atsivėrimą, per išsitapatinimą arba per stabilią savimonę, dėl kurios imi matyti vis aiškiau ir aiškiau.

Šią parodą pristatau kaip vidinių, subjektyviai išgyventų tiesų dienoraštį, perteiktą spalvomis. Aišku, ten, viduje, viskas procesualu, kaip ir išorėje, bet gerai įsijautę ir paveiksluose pamatysite tėkmę ir judėjimą.
Vidinių išgyvenimų erdvė atsidūrusi ant drobių gali pakeisti, bei praplėsti ir jūsų gyvenimo kontekstą. Tiesiog žiūrėkite, įsileiskite į save arba atsiverkite ir nerkite į paveikslo gilumą.“
(Marius Abramavičius Neboisia)

Užupio meno inkubatorius