Birželio 3 d. 12–20.30 val. (oficialus atidarymas – 18 val.) ir 4 d. 12–19 val. Užupio meno inkubatoriaus ekspozicijų erdvėje „Galera” (Užupio g. 2 a).

„typologues: Vilnius” – tai dalyvaujamojo dizaino projektas, vilniečių bei miesto svečių dialogo erdvė, padėsianti užmegzti naują ryšį su miestu. Jis skirtas bendruomeninių vilniečių bei miesto svečių ryšių puoselėjimui per grupinį rašymą. Grupinio rašymo praktikos padeda žmonėms suformuluoti ir materializuoti jų mintis ir rūpesčius bei, svarbiausia – suteikia galimybę pasidalinti jais su savo bendraminčiais bei jaustis sąmoningos bendruomenės dalimi.

Renginio „typologues: Vilnius” dalyviai turės galimybę prisidėti prie interaktyvios diskusijos tekstą rinkdami elektronine klaviatūra bei realiu laiku stebėdami šio interaktyvaus pokalbio videoprojekcijas. Pokalbis taip pat bus matomas ir nuolat atnaujinamas internetiniame puslapyje, taip suteikiant galimybę jį nuolat sekti. Po renginio miestiečių ir miesto svečių dialogas bus saugomas ir viešai prieinamas minėtoje internetinėje svetainėje. Taip pat planuojama skaitmeninį pokalbį pristatyti knygos ir ekspozicijos viešojoje erdvėje forma.

Renginio partneriai: Užupio menų inkubatorius, Kirtimų kultūros centras, ISIA Urbino.

Renginį organizuoja Eglė Vitkutė – grafikos dizainerė, ISIA Urbino universiteto Italijoje absolventė.

Renginys vyks lietuvių kalba.

Daugiau informacijos:
https://www.facebook.com/typologues
bei www.typologues.com (svetainė kuriama)

Užupio meno inkubatorius