(Indonezija / Indonesia)

Debronzes Phantasm-Imaginary-Disfigurement klasikiniu piešimo stiliumi atliekamų darbų koncepcija – unikalios vizualizacijos, pasaulis su šviesos proveržiais tamsos iliuzijoje. „Debronzes darbai – tai tamsiosios pusės ir pernelyg tragiškos realybės tyrinėjimai fantazijos srityje.” (2008, Agung Bajak, Indonezijos menų institutas, Yogyakarta, Indonezija). Jo darbams turėjo įtakos Derekas Riggsas, Danas Seagrave, M.C. Escheras, Leonardo da Vinci, Michelangelo, Albrechtas Diureris, Salvadoras Dali, Ernstas Fuchs, Krisas Kuksi, Borisas Valleo, Frankas Frazetta ir kiti.

Pats menininkas gimė Semarange, Centrinėje Javoje, Indonezijoje, architekto šeimoje. Tėvas nuo vaikystės mokė jį piešti ir visada skydavo, kad paprastumas yra grožio motina. Tai – svarbiausias orientyras Debronzes kūryboje iki šiol. Paprastumas jo piešiniuose atsiskleidžia per kruopštų darbą nuo proceso pradžios iki pabaigos, ypač eskizuose ir grafikos darbuose, kuriuose įvairias interpretacijas jis atskleidžia palaipsniui. Debronzes studijavo akademinę vadybą ir psichologiją, taip pat neformaliai gilinosi į eskizų studijas Indonezijos menų institute Yogyakartoje. 2007m. turėjo galimybę reziduoti Pogog skulptūros meno namuose Kebumene, Centrinėje Javoje, Indonezijoje.

Ant popieriaus Debronzes piešia vidutinio kietumo pieštukais, drobes tapo aliejiniais dažais, o skulptūroje naudoja plastinę masę. Debronzes taip pat yra ekstremalaus metalo grupės „Syndrome” muzikantas ir dainininkas. Muzikos pasaulyje jis dalyvauja ir undergroundo grupėms iš Indonezijos, Kanados, Belgijos, JAV, Vokietijos, Tailando, Filipinų kurdamas albumų viršelius, suvenyrus ir kitokius grafikos darbus.

Užupio meno inkubatorius