Lapkričio 7–27 d. Užupio meno inkubatoriaus projektinėje erdvėje „Galera“ (Užupio g. 2A). Atidarymas lapkričio 7 d. 19 val.

Edvino kūrybos ištakos yra grafika. Būtent  ji padėjo pamatus menininko kūrybai ir tapo tam tikru mąstymo būdu, kuris išlieka kuriant ir kitomis technikomis.

Savo kūryboje Edvinas dažnai dirba su abstrakcija, su asociatyviomis meno formomis. Jam rūpi menininko identiteto problema tiek pačioje kūryboje, tiek  išorinėje erdvėje. Ankstesnėje kūryboje, ypač grafikos darbuose, galima pastebėti polinkį į Rytų ir kitas menkiau pažįstamas kultūras, vėliau atsiranda susidomėjimas psichologija ir archetipiniu mąstymu. Dabartinėjė kūryboje svarbią vietą užima filosofinės idėjos ir savasties paieškos, atsiranda naujas kūrybos raiškos būdas – tapyba. Kaip priežastis ir būdas pasiduoti.

„Kuriant man yra svarbu meninėmis priemonėmis konceptualizuoti savo patiriamą disonansą su kūryba – tiek transliuoti skausmingą santykį su ja, tiek aptikti aklavietes, kuriose nuolatos atsiduriu tapydamas. Todėl rezultatas yra veikiau pašalinis produktas, kūrybos neišvengiamybė. Kas man yra iš tiesų svarbu – tai kūrybos procesualumas. Šiuo požiūriu nesiekiu tapybos technikos tobulumo – kaip tik bandau per kūrybą suvokti, kas yra klaida ir ko reikalauja organiškas kūrinys, įkvėptas nesuvaidinto patyrimo. Ypač sureikšminu emociją, kuri kartu su drobėmis ir dažais tampa savotišku instrumentu objektui perteikti: jį suniveliuoti, arba, priešingai, suabsoliutinti.“ (E. Mikulskis)

Užupio meno inkubatorius