Kovo 8–22 d. Užupio meno inkubatoriaus parodų erdvėje „Galera” (Užupio g. 2 a). Atidarymas – kovo 8 d. 18 val.

„Mano kelias į iliustraciją nebuvo tiesus. Baigusi Vilniaus dailės akademijos Monumentaliosios dailės katedrą, studijas tęsiau Fotografijos ir medijos meno katedroje – studijavau animaciją ir kūriau trumpametražius filmukus. Netrukus šie judantys personažai iš filmukų persikėlė ant akvarelinio popieriaus. Tada, lygiai prieš 10 metų ir prasidėjo mano kelionė po spalvas ir knygų puslapius.

„Puslapių gyventojai” – tai knygose gyvenantys personažai: meška lepečka, zuikis drąsuolis, sportininkas ežys, šuo Sargiukas, tarakonas iš virtuvės, musė nuo palangės, kalbančios gėlės iš botanikos sodo, augalai tarsi gyvenantys visada ir visur, smuikas, birbynė, arfa ir kiti muzikos instrumentai (nes man jie labai gražūs ). Taip pat ir kitos akvarele nulietos būtybės. Čia gausu ir ornamentų motyvų. Parodoje bus eksponuojamos iliustracijos iš jau išleistų vaikiškų knygų: tai „Virtuvės tarakono nuotykiai” (H. Kunčius, 2008 m.), „Aš – eilėraščių knyga” (R. Skučaitė, 2009 m.), „My animals\Mano gyvūnai” (E. Jennings-Didžiulis, 2011 m.), „Kaip išnešti uodegytę?” (A. Karosaitė, 2013 m.), „Girios trobelė” (lietuvių liaudies pasakos apie gyvūnus, 2013 m.).

Taip pat ir kitos akvarelės įvairiomis laisvomis, mane dominančiomis temomis, sukurtos per pastarąjį dešimtmetį. Jokių kūrybos rėmų. Tik tai, kas įdomaus išplaukia iš praeities, dabarties ir ateities.” (Dailininkė Erika Tumienė)

Parodos:

Animacinių filmų festivalio „Tindirindis“ dalyvė. Animacinis  filmukas „Kosmosas“, I vieta už geriausią režisūrą jaunimo kategorijoje, 2004.

Trumpametražių filmų festyvalyje „Movewithmovie“ dalyvė. Animacinis filmukas „Promenade“, Kaunas, 2004.

Bendra kūrybos paroda „Muzika. Akimirka gali skambėti vaizdais“ kartu su fotografu T.Černiševu, UMI galerija, Vilnius, 2008.

Bendra kūrybos paroda „Muzika. Akimirka gali skambėti vaizdais“ kartu su fotografu T.Černiševu, Parodų rūmai, Klaipėda, 2009.

Grupinė  paroda „Sukurta Klaipėdoje“, Parodų rūmai, Klaipėda, 2009.

Tarptautinė iliustracijų bianalė, Bratislava, Slovakija, 2009.

Personalinė kūrybos paroda „Nuotaika ir spalva“, Parodų rūmai, Klaipėda, 2010.

Bibliografija:

„Virtuvės tarakono nuotykiai“,  H.Kunčius, Vilnius: Versus Aureus, 2008.

„Aš – eilėraščių knyga“, R.Skučaitė, Vilnius: Nieko rimto, 2009.

„My animals\Mano gyvūnai“, E.Jennings-Didžiulis, Vilnius: Alma Littera, 2011.

„Kaip išnešti uodegytę?“, A.Karosaitė, Vilnius: Nieko rimto, 2013.

„Girios trobelė“, lietuvių liaudies pasakos apie gyvūnus, Vilnius:  Nieko rimto, 2013.

Pasakų cd viršelių iliustracijos ir maketai (perleistos iš senų plokštelių): „Kaip kiškis vilko namus sergėjo“, „Vėjo botagėlis“, „Lapės ir vilko draugystė“, „Mažylis ir Karlsonas“, 2010.

Užupio meno inkubatorius