Birželio 21 – liepos 5 d. Užupio meno inkubatoriaus ekspozicijų erdvėje „Galera“ (Užupio g. 2 a). Parodos atidarymas –birželio 21 d. 18 val.

George Gagoshidze – tapytojas iš Tbilisio (Gruzija), dalį savo laiko skiriantis ir meno restauravimui. Lietuvoje jis lankosi ketvirtą kartą. Du iš jų dailininkas skyrė reziduoti Užupio meno inkubatoriuje, kuris jau tapo viena iš labiausiai jį įkvepiančių darbo vietų. Pernai lapkritį „Galeroje“ pristatęs savo darbų parodą „Kalnuota vidinė kelionė“, šį kartą George grįžta su nauja ir, tradiciškai, didžiąja dalimi Vilniuje sukurtų darbų ekspozicija.

Parodoje bus eksponuojami du didelio formato (100 x 200 cm), aliejiniais dažais ant drobės ir akvareliniais dažais ant popieriaus tapyti darbai. Abu juos George sukūrė visai neseniai, dabartinės viešnagės Užupio meno inkubatoriuje metu. Mums jau atpažįstamą kalnų refleksijos tematiką Gruzijos tapytojas šį kartą papildo ir neįprasto formato ir žanro eksponatais – eskizų albumais, leidžiančiais George fiksuoti pasaulį esamuoju laiku bet kurioje jo buvimo vietoje. Ritualo, kuris kartu yra ir savotiškas pasiruošimą didesniems – tapybos – darbams, George neapleidžia ir Vilniuje – ekspozicijoje išvysime ir šio miesto bei žmonių įkvėptus eskizų albumų puslapius.

Užupio meno inkubatorius