Lapkričio 10 d.– 19 d. „Užupio meno inkubatoriaus“ galerijoje  „Galera“ (Užupio g. 2 a).

Atidarymas: lapkričio 10 d. (antradienį) 18 val.

George Gagoshidze (Gruzija) – tapytojas, dalį savo laiko skiriantis ir meno restauravimui – sekdamas savo tėvo pėdomis, būtent šią discipliną jis pasirinko studijuoti Tbisilio meno akademijoje. Vis dėlto po dviejų metų meilė tapybai nugalėjo ir Georgas perėjo į tapybos kursą. Ilgainiui jis pastebėjo, kad meno restauravimo patirtis praverčia realizuojant ir savo paties kūrybinius impulsus.

„Kas mane įkvepia? Tai priklauso nuo atskiro gyvenimo tarpsnio. Tarkim, prieš kelerius metus užsiiminėjau sienų tapybos konservavimu mažame Gruzijos miestelyje Abatsumanyje. Ten mano dėmesį patraukė mediniai spalvoti namai ir būtent jie tapo įkvėpimo šaltiniu kelerių metų tapybos serijai. Kai jau jaučiausi išsisėmęs šia tema, baigiau tapyti, surengiau parodą ir ėmiausi ieškoti kitų tapybos objektų. Kurį laiką tapiau peizažus, atsiveriančius iš mano studijos terasos. Po to – kalnus. Taigi, visą mano kūrybą žymi tam tikri etapai.“

Šį kartą „Užupio meno inkubatoriuje“ pristatoma Georgo paroda „Kalnuota vidinė kelionė“ yra įkvėpta autoriaus kelerių metų reguliaraus rezidavimo menininkų viloje „Garikula“ Gruzijoje. Čia menininkas pajuto ypatingą kūrybinį ryšį su kalnais, kurių kraštovaizdis kūrybos procese perauga ir į abstraktesnes, antrines idėjas.

Užupio meno inkubatorius