No description available.

Gruodžio 9-11 d. (penktadienį-sekmadienį 12:00-20:00 val.) kviečiame Tave apsilankyti Užupio Meno Inkubatoriuje (Užupio g. 2A) ir pasinerti į šilumos ir įkvėpimo kupiną Kalėdinę atmosferą – čia visą savaitgalį šurmuliuos unikali pop-up meno mugė „Kalėdų šiaudas“!

Šiaudas – labai paprastas, žemiškas, gamtiškas, tačiau ir daugybę gilių, dvejopų prasmių įkūnijantis objektas.

Vasarą jis siūbuoja įkaitusiuose javų laukuose, o žiemą, švytėdamas auksu, nugula ant Kūčių stalo, kur simbolizuoja antgamtiškus, tradicinius baltų burtus. Žiemos švenčių laikotarpiu gležnas ir trapus šiaudas taip pat transformuojamas į dailius geometrijos tūrius – šiaudinius sodus, kurie savo meditatyviu sūkuriavimu skleidžia gerą energiją, darną, bendrystę ir kelia mūsų žvilgsnius aukštyn.

Nors sakoma, kad viltis miršta paskutinė, bet ir jos netekę visada galime griebtis šiaudo. Tai paskutinė pasąmonės gelbėjimosi funkcija, kai sąmonė jau yra nuleidusi rankas. Gyvenimo srovei nenumaldomai mus nešant nepamirštame, kad visada galime dairytis šiaudo, nes trapiuose ir iš pažiūros nevertinguose dalykuose dažnai užslėpta didžioji stiprybė ir pokyčių galia.

Inkubatoriaus erdvėse mugės “Kalėdų šiaudas” metu įsikurs daugiau nei 20 skirtingoms meno sritims atstovaujančių, unikalia kūryba pasižyminčių menininkų, kurie tarytum auksinės šiaudo dalelės tarpusavyje jungsis į darnų Kalėdinį kūrybos „sodą“ ir džiugins Tave vienetiniais darbais!

Mugėje galėsite įsigyti rankų darbo autorinių keramikos, juvelyrikos, medžio, odos dirbinių, taip pat rasite ir tapybos bei grafikos darbų, printų, atvirukų, namų dekoro detalių.

Maloniai kviečiame pasinerti į Kalėdinį Užupio Meno Inkubatoriaus šurmulį ir per šias šventes save arba artimą pradžiuginti miela dovana!
Užupio meno inkubatorius