Rugsėjo 1–15 d. Užupio meno inkubatoriaus projektinėje erdvėje „Galera“ (Užupio g. 2 a). Atidarymas – rugsėjo 2 d. 18.30 val.

„Trys” – tai jungtinė trijų menininkių – Monikos Gedrimaitės, Mingailės Mikelėnaitės ir Justinos Kildišytės – keramikos paroda, kurioje vyraus viena tema, tačiau trys atskiri, individualūs žvilgsniai ir požiūriai į ją. Pasirinkta gamtos tematika leis pažvelgti į įprastas gamtos formas kitu kampu ir į rudenį išsinešti į naujai įžiūrėtas jos formas.
Visos trys parodos autorės kartu studijavo ir baigė Vilniaus dailės akademiją, keramikos specialybę. Nuo pat pirmo kurso svajojo apie bendrą kūrybos erdvę, studiją bohemiškiausiame Vilniaus rajone – Užupyje. Nepraėjus nei metams po studijų pabaigos, pasiblaškymo po pasaulį ir save, svajonei buvo lemta išsipildyti.

Šiuo metu reziduojančios Užupio meno inkubatoriuje ir ten įkūrusios savo keramikos studiją „Six hands”, autorės drauge pristato savo kūrybą ir kaip individualios bei skirtingos menininkės, ir kaip vienos grupės narės – su panašia pasaulio jausena ir jautrumu jam.

Užupio meno inkubatorius