Balandžio 15 d. 14–21 val. Užupio meno inkubatoriaus erdvėje „Magnetai ir stebuklai“  (Užupio g. 2 a)

Užupio meno inkubatorius kviečia į kiekvieną pavasarį supurtančios Kultūros dienos renginius. Šiais metais lankytojų lauks visai neseniai duris atvėrusi „Magnetų ir stebuklų“ erdvė. Šios vietos sumanytojai tikisi, kad ji taps traukos ašimi visiems, pasiilgusiems bendruomeniškų bei jaukių patirčių ir prasmingų paradoksų –  nostalgijos ir įkvėpimo, mažų dalykų ir jų svarbos. Erdvė žada tapti pokalbių, muzikos, kino, įvairių dirbtuvių bei kitų mažų kūrybinių susibūrimų vieta.

Vieni iš pirmųjų atrasti „Magnetų ir stebuklų“ erdvę bus kviečiami vaikai. Iš anksto užsiregistravusiųjų 14 val. lauks interaktyvi šešėlių teatro kelionė-spektaklis, kuriame  mažieji taps ne tik stebėtojais, bet ir kuo tikriausiais kūrėjais. Kūrybinių dirbtuvių metu jie drauge su Vilniaus „Lėlės“ teatro aktorėmis Edita ir Indre gamins šešėlines lėles ir kurs vaidinimą.

Kaina 5 Eur vienam vaikui.

Vietų kiekis labai ribotas, tad kviečiame registruotis ieva@umi.lt , arba tel. 8 618 86914

19 val. „Magnetų ir stebuklų“ erdvė atsivers dar kitokiai – užburiančios muzikos – patirčiai. Ją skleis ypatingos užupietės Migloko eksperimentinis solo projektas, žadantis vakarą paversti tikra muzika. Visomis prasmėmis.

Koncertas nemokamas. Vietų kiekis ribotas.

Užupio meno inkubatorius