Kovo 29 dieną (sekmadienį) 12.00–19.00 val. visi, maži ir dideli, kviečiami į UMI Galerą (Užupio g. 2A), kur vyks smagi Velykinė mugė beglobiams gyvūnams paremti. Jos metu Vilniaus ir kitų miestų beglobių gyvūnų globos organizacijos pristatys savo veiklą bei prekiaus rankdarbiais, knygomis, suvenyrais, velykiniais margučiais, velykinėmis namų dekoro detalėmis ir kitais daiktais. Surinktos lėšos bus skirtos beglobių gyvūnų gydymui, vaistams, pašarams, kitoms priemonėms. Taip pat mielai priimsime ir Jūsų atneštas dovanas mūsų globotiniams. Jiems visada reikia maisto, paklotėlių, žaislų.12.00–19.00 val.

Tai – nebe pirmas toks renginys – praeitų metų gruodžio 21 dieną Užupio meno inkubatorius dūzgė it bičių avilys per didįjį medunešį – ir maži, ir dideli pirko suvenyrus, aukojo pinigus, kad artėjančios Kalėdos ateitų ir pas mažuosius mūsų draugus, beglobius naminius gyvūnus.

„Tokia mugė vyko pirmą kartą ir lankytojų gausa parodė, kad buvome išgirsti. Džiugu, kad yra neabejingų žmonių benamių gyvūnų atžvilgiu. Gavome dėmesio, dovanų ir pavyko visko parduoti. Labai smagu, kad šiai iniciatyvai gausiai aukojo žmonės savo darbelių, nes kitu atveju stalai galėjo būti pustuščiai“, – pavykusiu renginiu džiaugėsi „Rainiuko“ savanorė ir viena iš mugės rengėjų Rūta.

Užupio meno inkubatorius