Liepos 2-4 d. Interjerinių Lėlių Gamybos Kursai Užupio Meno Inkubatoriuje

Su lėlėmis galima ne tik žaisti. Vasarai įsibėgėjant, Vilniaus „Senamiesčio lėlių“ teatras pristato interjerinių lėlių gamybos kursus, kurie vyks sostinės Užupio meno inkubatoriuje liepos 2-4 dienomis. Tai puiki galimybė turiningai ir kūrybingai praleisti laisvalaikį bei pabuvoti viename iš pirmųjų Europoje įkurtų meno inkubatorių, kuris yra nuolatos veikiančio meninio bei socialinio integravimo centras. Interjerinės lėlės yra gaminamos iš pirmo žvilgsnio papraščiausių dalykų – gipso, folijos, modelino ir net vielos. Neįprastas smagumas ir virpulys apima matant, kaip viela pavirsta forma, o gipsas kūnu, kaip spalvos nudažo šią pilką medžiagą ir kažkurią akimirką lėlė tarsi atgyja įgaudama savo charakterį, savitą išraišką bei nuotaiką. Tai puiki proga kiekvienam įsitraukti į kūrybinį procesą, išlaisvinti savo meniškąją prigimtį.

„Senamiesčio lėlių“ organizuojamos interjerinių lėlių gamybos dirbtuvės yra ne pirmą kartą sėkmingai veikiantis edukacinis kūrybos projektas, kurio labai svarbi dalis yra profesionalūs lėlininkai. Kartu su programos dalyviais, jie ne tik dalinasi lėlių kūrimo technologijomis, bet ir praturtina dalyvių patirtį atskleidami įdomiausias lėlių istorijas, jų likimus, supažindindami su retomis knygomis apie lėlininkystę.

Šios dirbtuvės yra skirtos kiekvienam norinčiam atrasti naują hobį, o gal ir profesiją, nudžiuginti draugus, artimuosius nuostabiomis dovanomis. Tai puiki proga pasisemti kūrybinės patirties pedagogams bei norintiems įgautas žinias panaudoti papildomam uždarbiui. Taip pat šis kultūrinis renginys pradžiugins tėvelius ir mamytes, kurie lėlę norėtų pasigaminti kartu su savo vaiku. Lėlė padeda spręsti sudėtingus mokomuosius – auklėjamuosius uždavinius, ugdo vaiką, jo jausmus, kūrybiškumą ir, žinoma, suteikia vaikams daug teigiamų emocijų.

Visus norinčius dalyvauti „Senamiesčio teatras“ kviečia registruotis elektroniniu paštu senamiescio.leles@gmail.com, o kuponus įsigyti per visas Bilietai.lt kasas.

Užupio meno inkubatorius