Kovo 21- balandžio 19 galerijoje “Galera” Užupio 2a

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika „Sugihara“ 20-ojo gimtadienio proga esamoms ir būsimoms klientėms dovanoja fotoprojektą „Moteris. Mama. Dukra“.

„Moteris. Mama. Dukra“ – tai fotografijų paroda, kurioje atskleidžiamas įvairiapusis, išpuoselėtas ir niekada neišnykstantis moters grožis. Švytėjimas, kurio negali užgesinti net bėgantys metai, ir kurį visada galima įžvelgti vyresnės moters akyse, atspindinčiose jaunos, nuotykių ištroškusios dukros polėkį kurti ir mėgautis gyvenimu.
Šios idėjos autoriai sako, kad kiekvienas moters gyvenimo etapas – savaip gražus. Tai tarsi medžių lapai. Dvidešimtmetės – pavasariniai, vos prasiskleidę. Keturiasdešimtmetės – vasaros lapai, sodrūs ir tvirti. Šešiasdešimtmetės – rudeniniai, patys spalvingiausi. Ir nors sakoma, kad pamatyti tai, kokios moterys buvo jaunystėje, galima tik senose fotografijose, tačiau gerai įsižiūrėjus įmanoma įžvelgti kiekvienų gyvenimo metų atspindžius ir veide. Net jaunystės blykstelėjimą, kuris, jei tikrai žmogus myli save, išlieka degančiose akyse. Tiesa, yra ir kitas būdas pamatyti tai, kaip moteris atrodė jaunystėje – tereikia pažvelgti į jos dukrą. Joje atsispindi mamos esybė ir naujos asmenybės savitumas bei žavesys. Ta magiška ir protu sunkiai suvokiama akimirka, kuomet nereikia nė laiko mašinos, kad būtų įveiktas laikas ir erdvė, verta daugybės žodžių. Bet vis dėlto geriausia jų garsiai nesakyti. Verčiau stengtis pajusti tą neįtikimą mamos-dukros ryšį, kuris yra toks begalinis – tarsi vieno priešais kitą pastatytų veidrodžių atspindžių gelmė.Galimybę pamatyti tokius magiškus atspindžius ir nori padovanoti „Sugihara“.

Užupio meno inkubatorius