Birželio 9 d. 19 val. Užupio meno inkubatoriaus projektinėje erdvėje „Galera“ (Užupio g. 2A, Vilnius).

„Neegzistuojantis teatras Tratata“ pristato:
Performansą „Europos Sąjunga“.
Apie žmones tarp laikinumo ir amžinumo, tarp konkretumo ir abstraktumo, tarp Europos Sąjungos ir Rojaus (kaimo Ignalinos rajono šiaurėje, Beržininkų ežero pietvakarinėje pakrantėje).

„Neegzistuojantis teatras Tratata“ – tai profesionalių aktorių bei šiuolaikinės klounados kūrėjų Žilvino Beniušio ir Algirdo Urbono duetas.

Algirdas Urbonas:
Aktorinio meistriškumo magistras, Lietuvos muzikos ir teatro akademija, kurso vadovai; A. Giniotis ir V. Bagdonas
Aktorius/klounas. Muzikantas ir dainų atlikėjas muzikiniame projekte „Atsakyk už Save“. Ir kuria vaidmenis įvairiuose teatro kolektyvuose.

Žilvinas Beniušis:
Meno pedagogikos magistras (kryptis – teatro meno pedagogika). Lietuvos edukologijos universitetas.
Tęsia aktorystės mokslus vienoje garsiausių Europos teatro mokyklų „Ecole Philippe Gaulier“ Paryžiuje.
Dirba organizacijoje „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“. Aktorystės ir klounados kūrybinių dirbtuvių lektorius. Vilniaus Valdorfo mokyklos teatro mokytojas. Grupės formavimo vadovas. Skaito pranešimus teatrinio ugdymo tema, meninio ugdymo konferencijose. Režisuoja spektaklius įvairiuose teatro kolektyvuose.

Abu aktoriai sėmėsi žinių iš garsiausių šių laikų fizinio teatro ir klounados mokytojų, tokių kaip Aitor Basauri Barruetabena, Ami Hattab, Jos Hauben, Sergi Estabanell ir daugeliu kitų, taip pat nuolat tobulina ar tobulinosi savo įgūdžius tarptautinėje klounų mokykloje „School of humor“ Vienoje.

O dabar atėjo laikas pasidalinti sukaupta patirtimi ir drąsiai žengti į sceną. Taigi tai bus lengvas ir sunkus performansas – spektaklis skirtas įvairiausiai publikai ( N-14), norinčiai smagiai praleisti vakarą .

Tai interaktyvus šiuolaikinės klounados performanso „Europos Sąjunga“ premjera, apie žmones gyvenančius tarp laikinumo ir amžinumo, tarp konkretumo ir abstraktumo, tarp Europos sąjungos ir Rojaus .

Performansas skirtas visiems, kuriems nesvetimi „Odės džiaugsmui“ žodžiai: „Burtų dieviškoj galybėj vėl pranyks žmonių vaidai – visos tautos taps brolybėj, kur palies tavi sparnai“.
Pasirodyme taip pat skambės ir „Motorhead“ muzika.

Užupio meno inkubatorius