Spalio 28 – 31 d. tvyrant paslaptingai, šiurpiai, dvasių kuždėjimo kupinai Helovino nuotaikai, Užupio Meno Inkubatorių švytėjimo ir šilumos pripildys kasmetinė moliūgų ekspozicija Vilnelės krantinėje, kurios išsipildymui reikia Tavo rankų ir fantazijos! Užupio Meno Inkubatoriaus erdvėse tris dienas šurmuliuos vilniečiams ir miesto svečiams skirtos atviros, nemokamos kūrybinės dirbtuvės, rezidentų TAKTAK specialiai šiam renginiui sukurta šviesų instaliacija bei renginiai, leisiantys Tau pasinerti į vaiduoklišką Helovino atmosferą!
Tebūnie moliūgai! 🎃 👻
28 d. penktadienis
 • Uždaros moliūgų pjaustymo dirbtuvės Vilniaus Petro Vileišio progimnazijoje.
29d. šeštadienis
 • 12 – 18 val. Atviros moliūgų pjaustymo dirbtuvės.
  UMI „Stebuklų“ erdvėje (ją rasi vidiniame kiemelyje už raudonų durų) Tavęs lauks moliūgai ir Užupio Meno Inkubatoriaus rezidentai – patyrę menininkai suteiks Tau kūrybinio įkvėpimo ir padės įgyvendinti heloviniškas vizijas.
30 d. sekmadienis
 • 12 – 14 val. Susitikimas su meninio drožinėjimo meistre Vita Brūzgiene UMI „Stebuklų“ erdvėje. Meistrė Tave supažindins su meninio drožinėjimo technologijomis, pasidalins šio specifinio darbo ypatumais bei pristatys nuostabaus grožio savo kūrinius. Tavęs lauks ir specialiai šiam renginiui paruoštų moliūgų ekspozicija.
 • 14 – 18 val. Atviros moliūgų pjaustymo dirbtuvės UMI „Stebuklų“ erdvėje.
  Pasisėmęs žinių bei įkvėpimo, galėsi imti moliūgą ir išmėginti drožybos virtuozės pristatytas įmantrias technikas!
31 d. pirmadienis
 • 13 – 16 val. Dia de la Muerte kaukių piešimas ant veido Roko Blinstrubo studijoje. UMI rezidentas, tatuiruočių meistras Rokas Blinstrubas papuoš įvairiaspalviais piešiniais ir supažindins Tave su archajiška Meksikoje gyvuojančia tradicija, simbolizuojančia, kad reikia ne bijoti mirties, o juoktis iš jos, dar svarbiau, švęsti gyvenimą, kol esame gyvi.
 • 16 – 24 val. – Šviečiančių moliūgų ekspozicija Vilnelės pakrantėje.
  Rudens nakties tamsą Užupio Meno Inkubatoriaus erdvėse išsklaidys ir nušvies didžiulė moliūgų ekspozicija, prie kurios prisidėti kviečiame ir tuos, kurie nori atnešti jau namuose išpjaustytą moliūgą.

Iki susitikimo!

May be an image of text

Užupio meno inkubatorius