Rudy Murdockas yra nepriklausomas menininkas. Kaip grafikos dizaineris, kūrė knygų dizainą, filmų ir koncertų plakatus JAV ir Anglijoje. Su savo muzikine grupe jis išleido 3 pilnametražius albumus bei keletą Indonezijos ir Pietryčių Azijos kompiliacijų. Paveikslus eksponavo daugiau nei 25 grupinėse parodose, o 2009 metais pristatė savo individualią parodą „Vienas (Iš bepročio dienoraščio)“.

Rudy gimė Semarange, Centrinėje Javoje, Indonezijoje. Augo disciplinuoto karininko šeimoje ir tapo nepriklausomu protestuotoju. Baigęs grafikos kolegiją jis atsiskleidė muzikoje kurdamas protesto dainas, o tolimesnėje savo kūryboje siejo muziką, grafiką ir tapybą. Nuo pirmosios parodos 1996 metais jis darbuose naudoja mišrią techniką, kuria koliažus bei tapo akrilu, panaudodamas įvairias iliustracijas ar net įsivaizduojamų paveikslų fragmentus. Tai jo darbuose sukuria ypatingą ritmą.

Rudy tapybos darbai ir dainos kalba apie socialines, aplinkos ir politines problemas protestuodami prieš tai, kas nepelnytai išaukštinama. Jis dažnai kuria pasiduodamas atsitiktinumui: įvairūs požiūrio taškai, scenos, figūros, įsivaizduojami simboliai jo darbuose įgauna formą, kviečiančią žiūrovą į slaptą odisėją, kur šis galėtų pats rasti atsakymus į klausimus kam? kada? ir kodėl?

Užupio meno inkubatorius