Lapkričio 28 d. 18 val. Užupio meno inkubatoriaus erdvėje „Magnetai ir stebuklai“

kovo 21 d., pasitinkant Spąstų šventę ir Užupio Naujuosius metus mes pristatome draugišką valstybę – Sailendą ( www.cyland.org ). Tęsiant šio mėnesio robotų temą, svečiai iš Niujorko-Peterburgo parodys stebuklingąjį Fotorobotą, piešiantį kai juo pabūgnyji.

Programoje
1. Fotorobotas
būgnyjantis robotas stovės UMI Renginių Salėje jau nuo kovo 20 d.

2. Videomeno programa „Šis tas apie valdžią“
Programa sudaryta iš Rusijos videomenininkų pastarųjų 25 metų darbų. Kuratoriai Marina Koldobskaja ir Marija Korosteliova. Ši tema ypač aktuali dabar kai visi pasijutome pakliūvę į visokių Valdžių Spąstus.

3 Pokalbis apie Sailendą (Kiberšalį)
Tinklapio, video prezentacija.

Sailendo pristatymą remia Užupio URM.

(Užupio g. 2A) rengiamas fotomenininko Sauliaus Paukščio Vilniaus atvaizdų rinkinio fotografijų pristatymas.

Vakaro metu Sauliui Paukščiui bus įteikta Vilniaus miesto mero premija už fotografijos meno populiarinimą, meninius projektus, garsinančius Vilniaus miesto vardą pasaulyje.

Subtilūs ir faktūriški vienetiniai fotografijos darbai atspausti rankomis, naudojant dar XIX a. išrastą Van Dyke Brown technologiją. Jaukioje „Magnetų ir stebuklų“ erdvėje galėsite pasigrožėti į romantiškas fotografijas nugulusiais Vilniaus vaizdais, o kai kuriuos darbus – ir įsigyti.

Maloniai kviečiame visus, kuriuos žavi fotografijos menas, Vilniaus architektūra, istorija ir, žinoma, unikali jo dvasia.

Užupio meno inkubatorius