Gruodžio 18 ir 19 d. 15–18 val. nuotoliniu būdu vyks butô meistrės Sakurako vedamas įvadinis šokio judesio seminaras.

Apie renginį

Tai įvadinis pažintinis seminaras. Pirma dalis skirta kūnui ir sąmonei paruošti, mankštai ir apšilimui, taip pat kūno stiprinimo, lankstumo, balanso pratimams pagal Rytų kovos, jogos ir Noguchi Taiso metodikas. Kita dalis – kūrybinės užduotys pagal butô techniką, įsikūnijant savo kūne, pasitelkiant vaizduotę ir muziką.

Seminaras atviras visiems norintiems ir mėgstantiems judėti, šokti ir eksperimentuoti. Šokio pagrindai nėra būtini, todėl ir žmonės be jokios patirties yra kviečiami prisijungti ir atrasti kūrybiško judėjimo džiaugsmą. Profesionaliems šokėjams krūvis bus pritaikomas individualiai.

Judėsime daugiau, nei kalbėsime, tačiau Sakurako stebės visus dalyvius ir skirs laiko asmeninėms pastaboms, atsakymams į klausimus ir pan.

Praktinė informacija: tarp pirmos ir antros dalies bus pertrauka, dirbsime basomis (galima būti su kojinėmis, tabi arba baleto / Taiči bateliais su plonu padu), vilkėkite patogius judėti rūbus, galite naudoti kelių apsaugą. Rekomenduojama turėti jogos kilimėlį, rankšluostį, vandens atsigerti.

Renginys vyks gruodžio 18–19 dienomis, abi dienas nuo 15 val. iki 18 val. (užsiregistravusiems atsiųsime prisijungimo nuorodą į renginį).

Seminaras nemokamas, šią veiklą remia Lietuvos kultūros taryba.

Būtina išankstinė registracija čia.
Papildoma informacija – okarukaslt@gmail.com, tel. 8 60 422 978.

Užupio meno inkubatorius