Rugpjūčio 14–20 d. Užupio meno inkubatoriaus projektinėje erdvėje „Galera“ (Užupio g. 2A).  Atidarymas vyks rugpjūčio 14 d. 19 val.

Parodos autoriai:  Kedar Pradip Namdas, Mamta Chitnis Sen ir Sukanya Garg. Tai Indijos menininkai, dalyvaujantys rezidencijos programoje „Sanskritik Mandala IV“. Vėliau ši paroda bus eksponuojame Berlyne.

„Sanskritik Mandala IV“ – ketvirtasis projektas, kuriame bus plėtojami ir vystomi sėkmingai užmegzti tarpkultūriniai ryšiai. Rezidavimo programos metu iš Indijos atvykę menininkai (grafikai, tapytojai, skulptoriai bei muzikos atstovai) gyvena ir dirba Vilniuje. Menininkų darbo vietos bus įrengtos kūrybinėse studijose „Galera“ (Užupio g. 2A, Vilnius) ir „Kalnas“ (Krivių g, 10, Vilnius). Rezidavimo metu bus įgyvendinti individualūs bei kolektyviniai projektai, siekiama aktyviai įsitraukti į vietos kultūros sceną. Rezidentų darbai, sukurti viešint Lietuvoje, bei katalogas visuomenei bus pristatyti parodoje Vilniaus galerijoje „Galera“, o vėliau ši paroda kartu su menininkais keliaus į Berlyną ir bus eksponuojami galerijoje „Under The Mango Tree“. Siekiant dalyvius plačiau supažindinti su Lietuvos kultūra, tradicijomis ir gyvenimo būdu, meninės veiklos bus įgyvendintos ne tik Vilniuje, bet ir Anykščiuose (kartu su Pasaulio Anykštėnų bendruomene).

Užupio meno inkubatorius