Pristatome jums detalią informaciją apie Užupio meno inkubatoriuje „Su-menėk“ projekto metu vyksiančias dirbtuves ir susitikimus.

Programa

Emalio dirbtuvės Užupio meno inkubatoriuje (Užupio g. 2A) su reziduojančiomis menininkėmis – Ieva Grigiene (juvelyrika) ir Aurelija Šimkute (metalo menas), Vasario 12 ir 13 dienomis nuo 12:00-15:00 val. Dvi dienas bus organizuojamos dirbtuvės, kuriose dalyviai bus supažindinami su grafito piešinio kėlimo ant baltos emalės technika. Jų metu dalyviai galės dalyvauti juvelyrinio objekto kūrime nuo pat pradžios iki pabaigos, o dirbtuvėms pasibaigus išsinešti jau pabaigtą kūrinį.
Registracija: aurelija.simkute.e@gmail.com
Edukacinis filmas visai šeimai „Senieji instrumentai”, trukmė 30 min. (Užupio g. 2A), vasario 12d. 12:30 val. Ožragis, sekminių ragelis, dambrelis, dudukas, daudytės, žemaitiškos kanklės – tai tik dalis multiinstrumentalisto Sauliaus Petreikio sukauptų archaiškų liaudies instrumentų. Patys įvairiausi jų garsai, kūrėjo meistriškai supinti į jautrias muzikines pynes, virpins klausytojų širdis. Po filmo peržiūros vyks susitikimas su muzikantu Sauliumi Petreikiu.
Bilieto kaina – 5 Eur suaugusiems ir 3 Eur vaikams. Bilietus įsigyti galima parašius el. paštu info@spmuzika.com. Būtina išankstinė registracija.
Koncertinis-dokumentinis filmas „Laisvė Šaukia”, trukmė 1val. (Užupio g. 2A), vasario 12 d. 14 val. Istorijas apie išgyvenimus, kuriuos patiriame kasdien, savo naujame albume „Laisvė šaukia“ užfiksavo broliai Saulius ir Donatas Petreikiai. Daugiau nei dvejus metus brandintos kompozicijos, kurias įkvėpė Lietuvos gamta ir istorija, pasakoja apie meilę, skausmą, džiaugsmą, liūdesį, o visų svarbiausia – troškimą gyventi laisvai. Kompozicijos, alsuojančios baltiška dvasia, sugulė ir į išskirtinio formato dokumentinį filmą „Laisvė šaukia“, atskleidžiantį, kaip gimsta „Saulius Petreikis World Orchestra“ muzika. Po filmo peržiūros vyks susitikimas su muzikantu Sauliumi Petreikiu.
Bilieto kaina – 5 Eur. Bilietus įsigyti galima parašius el. paštu info@spmuzika.com. Būtina išankstinė registracija.
Kūrybiškumo akseleratoriaus VIVISTOP! UŽUPIS pažintinis užsiėmimas (Krivių g. 12). Vasario 12 d. 12:00-15:00 val. Kūrybiškumo akseleratorius VIVISTOP! UŽUPIS, apjungiantis globalią smalsių kūrėjų bei inovatorių bendruomenę, kviečia didelius pabūti mažais, o mažus tiesiog pabūti ir pasinerti į kūrybos procesą, susikuriant sau po unikalų objektą.
Registracija: ieva@vivita.co.
Azijos menų centro pažintinis užsiėmimas (Krivių g. 12). Vasario 12 d. 15:00-18:00 val. Azijos menu centras kviečia panardyti po Japonijoje ir Kinijoje naudojamų rašmenų labirintus, sužinoti, kuo šios rašymo sistemos ypatingos bei kokių būdų griebiamasi siekiant geriau jas išmokti. Bus galima pasiklausyti originalo kalba skaitomų japoniškų haiku eilių bei daugiau sužinoti apie haiku kūrimo ypatumus.
Registracija : info@azijosmenucentras.lt
Susipažinimas su tvaraus dizaino studijos “Bee Loop” kūryba (Krivių g. 12). Vasario 12 d. 12:00-15:00 val. Bee Loop laukia tų, kam įdomus tvarus dizainas, jo kūrimas nuo idėjos iki pirmosios investicijos, gyvai bus galima apžiūrėti šviežiausią gaminį – loopinį medaus indą.
Registracija: beeloop@beeloop.lt
MALI KELI studija (Krivių g. 12) vasario 12 d. 12:00-15:00 val. atvers savo duris. Joje galėsite išvysti visas spalvas, kurių gausu rezidentės Ievos kūryboje, sužinoti daugiau apie retą kserografijos techniką bei Ievos vedamas dirbtuves, kurių metu įvyksta gilūs išjautimai ir kūrybos protrūkiai. Taip pat apkalbėti visas su zero-waste mada susijusias peripetijas, pačiupinėti sukurtus drabužius ir išbandyti retą, seną bei vieną tvariausių fotografinių technikų – cianotipiją.
Taip pat primename, jog vasario 12 dieną 12-18 val. vyks „11 meno kambarių“, jo metu galėsite susipažinti su Užupio meno inkubatoriaus rezidentais ir jų studijomis. Daugiau informacijos galite rasti mūsų „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose, internetinėje svetainėj
Užupio meno inkubatorius