May be an image of motorcycle and text that says 'VMOTO AURIMAS RIMA LEAKING 0၂ ROYAL ENFIELD VASABI Autogidas.It umi RedBull 1ONTALITA GR FOTOGRAFIJOS PARODA UŽUPIO MENO INKUBATORIAUS GALERIJA, SAUSIO 7-28 IO G. 2A'
„Leaking oil” – tai ne tik adrenalino siekis, bet ir gyvenimo būdas, sava filosofija, meditacija.
Fotografo atrastos menkiausios motociklų detalės kuria gyvybę. Čia susitinka paradoksas: su žmogaus prisilietimu mašina tampa gyva – lenktynininkas susijungia į vienį su ja.
„Leaking oil“ yra pirmoji autorinė A. Rimos fotografijų paroda. Kūrėjas siekia atskleisti gyvą santykį tarp žmogaus ir mašinos. Sustabdytomis lenktynių akimirkomis bandoma nerti gilyn, į kitokį adrenalino kupiną sporto suvokimą, kur šaltas metalo ir gumos gabalas negali veikti be žmogaus, ir atvirkščiai. Čia užfiksuoti ryškūs momentai, kai lenktyninkai skrieja ne tik trasoje, bet ir skendi meditacinėje būsenoje prie starto linijos.
Aurimas Rima – fotografas, tapytojas, auto-moto sporto fanas. Savo kūryba apčiuopia net menkiausias detales žmogaus santykyje su technika. Nuolat gilindamas žinias ir ieškodamas naujų patirčių, Aurimas dalyvauja įvairiuose renginiuose, festivaliuose ir lenktynėse, kur suvažiuoja motociklų ir automobilių mylėtojai iš viso pasaulio. Fotografas jau spėjo įamžinti akimirkas gerai žinomuose renginiuose ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse bei Jungtinėje Karalystėje: Malle Festival, Duke of London, Bike Shed Festival, Goodwood Festival of Speed, Drift Masters European Championship, Aurum 1006 km Powered by Hankook ir kt.
Parodą ,,Leaking oil“ Užupio Meno Inkubatoriaus galerijoje (Užupio g. 2A) rasite nuo sausio 7 iki sausio 28 d.!
Galerijos darbo laikas – II-VI 12:00-18:00.
Parodos atidarymas vyks sausio 7 d. (šeštadienį) 17 val. Užupio Meno Inkubatoriaus galerijoje (Užupio g. 2A). Maloniai kviečiame apsilankyti!
Užupio meno inkubatorius