Ar mandarinai šiemet užderėjo gerai? O sniego bus? Ir – kada jau galima pradėti laukti?

Kuo arčiau Kalėdos, tuo daugiau yra dėl ko sukti galvą. Tačiau viena mes jau žinome ir skubame pranešti ir jums – šių metų Užupio meno inkubatoriaus Kalėdinė mugė „(Už) Palangės“ lauks jūsų gruodžio 15 d. nuo 12 val. galerijoje ,,Galera‘‘, ,,Magnetuose ir stebukluose‘‘ bei vidiniame kiemelyje (Užupio g. 2A). Kaip visuomet – žaisminga, užupietiška ir labai jaukiai šventiška. Per visą Užupio padangę.

Mugės metu kiemelyje vyks keramikos degimas, pagalvių mūšis, arklių lenktynės mažiesiems, nuo 15 val. muzikiniu pasirodymu šildys ,,Robotas ir Peteliškė“, o 19 val. galerijoje lauks šešėlių teatro spektaklis ,,Kaip Mykolas tamsą nugalėjo‘‘. Renginį vainikuosime netradiciškai – kviesime vaikus mušti pačias tikriausias meksikietiškas pinjatas, kurios, pažadame, bus kupinos kalėdiškų siurprizų! O visą dieną jūsų lauksiančių dirbinių, gaminių, kūrinių ir skanėstų – juk dovanas reikia ruošti iš anksto, tiesa? – pavydės visos Kalėdų eglutės.

Smagiai laiką leisime ir pakilę arčiau Užupio padangės, kur Jono Meko Skersvėjyje (Užupio g. 24) rasite stebuklingąjį Užupio Kalėdų taką, kuriame iki pat sausio mėnesio bus eksponuojama bendruomeniška miesto gyventojų Kalėdinių papuošimų ekspozicija. Prie šio stebuklo kūrimo kiekvienas gali prisidėti jau dabar, tereikia atnešti savo sukurtą Kalėdinę dekoraciją ir ja papuošti Skersvėjį (daugiau info –> Užupio MekaS). Nebūk Grinčas, papuošk Užupio Meką!

Norinčius prekiauti mugėje prašome registruotis ieva@umi.lt. Šiais metais kviečiame dalyvauti ir vaikus su jų darytais darbeliais.

Užsukite ir ką nors išsineškite.

Užupio meno inkubatorius