Rubrikoje #UMIrezidentai pristatome jau trečiąjį kūrėją, tai „Bee loop“ – tvaraus dizaino studija.

Apie ką jie? Apie bites… ? Ir tvarų vartojimą.
Tai komanda, kurią buria dizaineris Aurimas Kadzevičius, o ją sudaro grupelė inovatyvių ir kūrybingų žmonių. Su jų pagalba yra kuriamos ir vystomos visapusiškai tvarios, nepaliekančias jokių atliekų pakuotės iš lietuviško bičių vaško. Viena tokių – inovatyvus indas medui, kuris yra be jokių papildomų etikečių, organiškas, perdirbamas, valgomas, savaime suyrantis, priešgrybelinis, antivirusinis, antibakterinis ir antiseptinis. ? Na, o jei po vartojimo pakuotė, visgi nėra suvalgoma – jie pasirūpina, jog ji grįžtu ten, kur ir priklauso – bitėms. Galiausiai, šis procesas ir sudaro „Bee loop‘ą“ ?
Ši studija pas mus reziduoja dar visai neseniai, bet tikime, jog jau ne vieno prestižinio apdovanojimo sulaukusi, investuotojų ir partnerių Japonijoje bei Vokietijoje turinti komanda inkubatoriuje pasieks dar didesnių ir tvaresnių tikslų!
#UMIrezidentai rubrikoje – 3 Aurimo Kadzevičiaus teiginiai:
„Mano planas 2022-ieji – dar daugiau tvarių loop’ų“
„Pirmasis (apskritai) mano kūrinys – pirmas – Saulė, antras – Liepa (dukros)“
„Šiuo metu svarbiausias/mėgstamiausias mano kūrinys – išskirti vieną savo darbą sudėtinga ir net truputį beprasmiška, nes visi savaip brangūs. Daug dėmesio šiuo metu skiriama „Bee Loop“, bet tai nereiškia, kad jis svarbiausias/mėgstamiausias, dėl -iausių tegu sprendžia žiūrovas/vartotojas/bitininkas. “
Mariaus Linausko nuotrauka ?
Užupio meno inkubatorius