Šauniausia ir inovatyviausia jaunųjų kūrėjų bendruomenė Užupyje, kuri įsikūrusi pas mus, Krivių g.12. Tai kūrybiškumo akseleratorius smalsiems, inovatyviems ir žingeidiems vaikams, kurie inkubatoriuje savo vizijas paverčia realybe. Visa tai – tokių pačių inovatyvių ir smalsių koordinatorių pagalba, VIVISTIOP‘e vaikai sulaukia visos bendruomenės profesionalų pagalbos ir sąlygų, reikalingų idėjai pavirsti kūnu. Šiuo akseleratoriu norima, jog vaikai įgytų jiems reikalingus 21-ojo amžiaus įgūdžius. Dėka suteikiamų padrąsinimų, kritinio mąstymo skatinimo jie pasiruošia sparčiai besikeičiančiai ateičiai ir dalyvavimui ateities visuomenės veiklose. UMI drąsiai žiūri į ateitį ir tiki, jog ne vienas kadaise apsilankęs jaunasis kūrėjas sugrįs čia ir vėliau, kaip rezidentas. Taigi, VIVISTOP‘as yra ateitis!

#UMIrezidentai rubrikoje 3 VIVISTOP! komandos sakiniai:

Mūsų planas 2022-iesiems yra:

Mes – VIVITA Lithuania – kasdien visoms kūrybiškoms idėjoms sakom TAIP! Net jei VIVISTOP Užupis kūrybiškumo akseleratorių kasdien aplankys vos po vieną jaunąjį išradėją – tai bus jau 365 įgyvendintos idėjos per metus. Tad mūsų planuose mažiausiai 365 dideli, kūrybingi TAIP!

Mes esam pilnai įsitikinę, kad svajot galim be ribų – tokiu būdu pačios įdomiausios idėjos ir pavirsta realybe. Balandį startuojam su mūsų išsvajota laboratorija ant ratų – VIVI HU.  Šiemet pirmą kartą iškeliaujam su ja po Lietuvą, kad įkvėptume kuo daugiau jaunųjų kūrėjų ir eksperimentuotojų.

VIVITA Lithuania taip pat dalyvauja tarptautiniam projekte SHEMAKES, kurio tikslas – įgalinti jaunas mergaites, merginas ir moteris tvarioje madoje. Kartu su tarptautine SHEMAKES bendruomene stengsimės sužadint dalyvių smalsumą eksperimentuoti ir būti aktyviomis tvarios mados kūrėjomis bei lyderėmis.

Pirmasis mūsų kūrinys/projektas šiais metais:

Metus pradėjom naudingomis kūrybinėmis dirbtuvėmis „Materialistai“, kurių metu vaikai ir paaugliai tyrinėjo plastiko atliekas bei vertė jas naujomis medžiagomis. Dirbtuvių metu iš šių medžiagų gimė net 20 unikalių objektų.

Šiuo metu svarbiausias/aktualiausias/naujausias mūsų kūrinys/projektas:

VIVI HU kūrybiškumo laboratorija ant ratų, kuri jau tuoj pat pradės savo pirmąją kelionę!

 

Užupio meno inkubatorius