Birželio 16 d. vakarą, įsibėgėjant „Kultūros nakčiai“, Užupio meno inkubatorius tradiciškai kviečia sekti Vilnelės srovės kryptimi ir pakeliui aplankyti projektinės erdvės „Galera“ (Užupio g. 2A) erdves.

Visą vakarą atvira „Galera“ lankytojus pasitiks su tapytojos Mykolės Jencienės darbų paroda „Šiaurietiški peizažai”. Toje pačioje erdvėje parodos autorė 20.00–22.00 val. ves kūrybines dirbtuves „Pagauk šešėlį“. Jose ir mokantys, ir nemokantys (tiksliau, taip manantys) piešti dalyviai kartu su Mykole pieš savo pačių ir įvairių daiktų šešėlius, taip kurdami įvairias keistas, įdomias kompozicijas ir tokiu būdu nugalėdami „balto popieriaus lapo“ baimę.

Nuo 22.00 iki 24.00 „Galeros“ kiemelyje – džiazo improvizacijos: Kazimieras Jušinskas (saksofonas), Dominykas Norkūnas (gitara), Kristupas Kmitas (būgnai); taip pat melomanų ausų ir širdžių lauks „Migloko Solo boombox“ projektas.

Nuo 22.00 val. ant „Galeros“ sienos nušvis „Elektroninė paroda“. Projekto dalyviai ir darbai: Birutė Zokaitytė „Miesto motyvai“ (grafika), Danielius Rusys „Siurrealistinės refleksijos“ (tapyba), Samvelas Gandžumianas „Dingęs miestas“ (fotografija), Marius Skudžinskas „Kaminai“ (fotografija), Ignas Šimeliūnas (tapyba, grafika, simbolizmas), Nojus Petrauskas „Išgalvota realybė“ (tapyba).

24.00 val. kieme į teatrinius nardymus leisis „WhaleSounds“. Gerokai daugiau nei muzikos garsų patirtis skatinanti grupė per dialogą su auditorija kvies ieškoti neatrastų dalykų – kurti, svajoti, kalbėti apie jausmus.

Ateikite. Bus Užupio, Vilniaus ir kūrybos!

Užupio meno inkubatorius