Gegužės 11–28 d. Užupio meno inkubatoriaus ekspozicijų erdvėje „Galera“ (Užupio g. 2 a).

Nuoširdžiai, kiek vaiko širdis gali būti atvira, kviečiame Jus į jaunųjų menininkų ciklo parodą „Žaidžiame spalvas“, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti, Šia proga savo meną pristatys išskirtiniai autoriai – vaikai.

Paroda „Žaidžiame spalvas“ vaikiškai drąsiai lygiuojasi į šiuolaikinio meno platumas. Vaikų darbų ašis yra intuityvus spontaniškumas, be jokio filosofinio išmąstymo. Gyvybingos, nesuvaidintai organiškos piešiamos linijos, kuriose gimsta piešinio veikėjai ir istorija. Vaiskus ir džiaugsmingas vaikystės pasaulis pliūpsniais trykšta ryškiomis, skaidriomis spalvomis ar net aiškia juoda dėme. Žiūrovui čia tenka stabtelti ir pasidžiaugti puiki nuotaikų bei kontrastų derme.

Ryškus mažųjų autorių pasakojamasis aplinkos fiksavimas bei dėmesys detalėms, iš kurių formuojamas bendras piešinio planas: namai, šeimos nariai, sapnas, konkrečių daiktų formos, patalpintos plokščiame popieriaus lape.

Šalia mažųjų parodos žvaigždžių glaudžiasi ir kūrybiškumo lavinimo iniciatorės, trys žavios ir aktyvios moterys: Aida Vėželienė, Agnė Ragauskienė ir Rasa Mekuškaitė. Kiekviena jų pristato po savo meno kūrinį – tapybos, grafikos ir baldų dizaino.

Gegužės 14 dieną, šeštadienį, 13 val. vaikų piešinių ir kūrybos parodos „Žaidžiame spalvas“ kulminacinis renginys su visais autoriais, jų šeimų nariais, draugais ir labai laukiamais meno gerbėjais.

Užupio meno inkubatorius