Vaikų vasaros dienos stovykla su jauna, entuziastinga ir profesionalia vadovų komanda! Trys profesionalios menininkės ir anglų kalbos pedagogas kviečia į savaitės trukmės nepamirštamų įspūdžių, meninių veiklų ir anglų kalbos tobulinimo kelionę pačiame gražiausiame Vilniaus senamiesčio kampelyje – Užupyje. Veiksmas vyks keramikių dirbtuvėse įsikūrusiose Užupio meno inkubatoriuje prie pat Vilnelės kranto, apsuptyje gražiausios architektūros, vasariškos žalumos ir svarbiausia – įdomiausių žmonių.

Norime kiekvienam vaikui suteikti malonumo mokantis ir kuriant, nepaisant jo amžiaus, gabumų ar įgūdžių. Tad su kiekvienu dirbame individualiai, pritaikome užduotis pagal norus, lūkesčius ir turimas žinias.  Būnant grupėje mokomės vieni iš kitų, papildome ir patariame, pažįstame ir pamatome pasaulį kūrybiškiau.

Organizuojame stovyklą net 3 kartus:

Liepos 18–22 d.
Liepos 25–29d.
Rugpjūčio 1–5 d.
Trukmė – 5 dienos.

Trukmė per dieną – 4val.

Amžius –  9–14 metų

Kaina – 110 eurų*

*Stovykla vyks surinkus bent 5 asmenų grupę. Stovykla vyks nedidelėse iki 10 vaikų sudarytose grupėse, kad užtikrintumėme jog kiekvienam vaikui užtektų dėmesio ir laiko. Visos reikalingos medžiagos vaikams bus duotos.

 

Pirmoji diena

10 val. Susirenkame SIX HANDS studijoje, susipažįstame su dalyviais ir vadovais, aptariame stovyklos programą ir vaišinamės skanumynais. Pirmoji diena skirta keramikos pamokoms nuo teorijos iki praktikos. Lipdome gražiausius dalykus, juos dekoruojame ir fotografuojame.

Antroji diena

10 val. Susirenkame ir griebiame jautį už ragų! Skiriame valandą anglų kalbai, o tuomet jau meniniams malonumams. Susipažįstame su Užupio meno inkubatoriumi, aplankome parodas Galeroje bei Kalne, lankomės menininkų dirbtuvėse.

Trečioji diena

10 val. Susirenkam studijoj ir piešiam, piešiam, PIEŠIAM! Liesis akvarelės upeliai, kils guašo kalnai, o mūzos nenuilstančiai šnibždės gražiausias idėjas. O galiausiai viską įprasminsime ir išpasakosime anglų kalba nuostabiausiam ir kantriausiam mokytojui Gediminui.

Ketvirtoji diena

10 val. O kodėl ne duoklė Žemei? Žemės menui skirta diena. Pabendraujam angliškai, o tuomet einam pasidžiaugti Užupio žaluma. Visai greta studijos kursim menus iš rastų šakų, akmenėlių ir žalumynų. Viską būtinai nufotografuosim ir rodysim tėveliams.

Penktoji diena

10 val. Kokia dienos pradžia be arbatos ir karštos keramikos! Pagaliau išdžiovinti ir krosnyje išdegti pačių nulipdyti keramikos kūriniai – paruošti paskutiniam patepimui – spalvinimui! Glazūruojam ir myluojam, dedam krosnin ir laukiam grožių! O po visko dar pabendraujam ir patobulinam anglų žinias. Ruošiamos suneštinės vaišės, darbelių paroda, geriausių, kantriausių, subtiliausių, nuoširdžiausių ir visokių -iausių jaunųjų menininkų apdovanojimai! Dalinamės įspūdžiais, džiaugsmais, nutikimais ir išgyventomis akimirkomis. Visi augame ir tobulėjame!

Vieta – Užupio meno inkubatorius, Six Hands keramikos studija. Užupio g. 2 A.

Stovyklos mokytojų komanda – tai trys keramikės, kolegės, studijos SIX HANDS įkūrėjos Mingailė, Justė ir Monika bei anglų kalbos pedagogas Gediminas. Komanda – jauna, savo srityje nuolat tobulėjančios asmenybės – kantrūs bei atsakingi darbui, visuomet kūrybingi ir nebijantys savo žiniomis pasidalinti su kitais, ypač su mažaisiais atradėjais.

Užupio meno inkubatorius