Kiek esi „su-menėjęs?“ Nežinai atsakymo? Mes žinome – apsilankyk pas mus „11 Atvirų meno kambarių” ir būsi 100% sumenėjęs!

Kviečiame!

Vasario 12 d. Užupio meno inkubatorius pataps viena didele meno galerija. Įsitraukdami į „Su-menėk“ projektą atversime duris ir pristatysime Jums net 11 kambarių, kuriuose apsilankę turėsite galimybę susipažinti su tokiais menininkais kaip grafikė Milena Liutkutė-Grigaitienė, skulptorė ir juvelyrė Aurelija Šimkutė, skulptorius Gediminas Endriekus, juvelyrė Ieva Grigienė, tapytoja Julija Skudutytė, menininkė Aušra Kleizaitė, tapytojai Danielius Rūsys ir Nojus Petrauskas, tekstilininkė Morta Jonynaitė, tarpdisciplininio meno kūrėja Simona Rukuižaitė, fotografai Paulius Zavadskis, Artūras Morozovas ir Tadas Kazakevičius, o taip pat keramikė Miglė Grigutytė.
Be viso to, pasiūlysime ir susitikimą su būsimos parodos autoriumi Povilu Gavorka, edukacinius, dokumentinis filmus, dirbtuves bei artimesnį susipažindinimą su inkubatoriaus rezidentais. Tad pasižymėkite vasario 12 d. kalendoriuje ir lauksime Jūsų!❕
Daugiau informacijos jau netrukus!⚡️
Primename, jog dalyvavimui renginyje būtinas respiratorius ir GP.
Užupio meno inkubatorius