Rugsėjo 16 d. ant Vilnelės kranto šalia Užupio meno inkubatoriaus  (Užupio g. 2A) – jau penkioliktasis „Vilnelė Stream“ susitikimas. 

Apie renginį

Šalia UMI „Galeros“ užgimusi „Vilnelė Stream“ – šį kartą būtent apie galerijas ir meno rinką Lietuvoje. Pokalbis, skirtas ir retkarčiais užsukantiems į vieną kitą parodą, ir tiems, kurie svajoja savo pačių meno darbus įkurdinti ant žymiausių galerijų sienų.

Kaip galerija atsirenka menininką ir ką jam suteikia? Koks yra galerijų lankytojas, ko jose ieško pirkėjas? Šiuolaikinio meno tendencijų bei nuotaikų teirausimės Dianos Stomienės.

Diana yra Lietuvos meno galerininkų asociacijos prezidentė, galerijos „Meno niša“ įkūrėja ir vadovė, seniausios Baltijos šalyse meno mugės „ArtVilnius“ bendraautorė ir direktorė. Mūsų viešnios teigimu, menas yra vienas iš kertinių žmogaus poreikių ir jis nėra toks neprieinamas, kaip daugeliui gali atrodyti.

O kaip atrodo Jums? Į „Vilnelės Stream“ diskusiją brendame tradiciškai šį ketvirtadienį 19 val. Vilnelės pakrantėje prie UMI arba tiesioginėje transliacijoje feisbuke.

Nepraleiskite – „Vilnelė Stream“ ketvirtadienių liko labai nedaug!

„Vilnelės Stream“ partneriai – Vilniaus miesto savivaldybė, „Pakrantė“, „Coffee1“, transliacijos vedėją Inesą Rinkevičiūtę rengia „Mali.Keli“.

Portretinės nuotraukos autorius – Rytis Šeškaitis

Užupio meno inkubatorius