Rugsėjo 9 d. 19 val. UMI „Galeros“ kieme ant Vilnelės kranto – jau 14-asis „Vilnelė Stream“ susitikimas. Svečiuose šį kartą – agentūros „Pencil & Lion“ kūrybos vadovas, dizaineris Aurimas Kadzevičius.

Apie renginį

Aurimo Kadzevičiaus pavardė jau ne pirmą kartą nuskambėjo įvairiuose tarptautiniuose konkursuose. Štai pernai Los Andžele vykusiuose kasmetiniuose pakuočių dizaino apdovanojimuose „Dieline Awards“ Aurimo darbui – VHS kasečių dizainą menančioms brošiūroms – buvo skirta antroji vieta, o šiais metais geriausiu darbu tvarumo kategorijoje buvo pripažinta taip pat jo sukurta medaus pakuotė iš bičių vaško.

Akivaizdu – kokybiškas dizainas visuomet yra ir bus ant bangos. O ar tiesa, kad kartu su kūrybiškumu vis dažniau koja kojon žengia ir ekologija arba tvarumas? Kokių principų reikia laikytis norint pataikyti į naujausias tendencijas, ypač jei esi nepriklausomas kūrėjas? Ir kaip išvis tokiu būti – būtinai paklausime Aurimo, kurį galima vadinti sėkmingu „vieno žmogaus agentūros“ pavyzdžiu.

Pavyzdžių ir įkvėpimo, tikime, tikrai nepritrūksime. To ir susitikime – gyvai prie Vilnelės arba tiesioginės transliacijos feisbuke metu.

„Vilnelės Stream“ partneriai – Vilniaus miesto savivaldybė, „Pakrantė“, „Coffee1“, transliacijos vedėją Inesą Rinkevičiūtę rengia „Mali Keli“.

Užupio meno inkubatorius