Birželio 26 d. 18 val. Užupio meno inkubatoriaus projektinėje erdvėje „Galera“ (Užupio g. 2A) arba jos kiemelyje  4 BOOBS STUDIO kviečia į atviras keramikos dirbtuves, o 19 val. – į šios studijos mokinių darbų parodos „XXI a. pr. namų apyvokos daiktai“ atidarymą.

4 BOOBS STUDIO – tai atvira keramikos studija, burianti neabejingus menui ir keramikai žmones. Jau sutvirtėjusi edukacinė veikla paskatino ne tik vakarais susitikti prie moliuoto stalo, tačiau ir parodyti, kas ilgais žiemos vakarais, o kai kam ir paryčiais, lipdoma. Tad šios parodos idėja ir tikslas – kūrybingų keramikos aistruolių pasirodymas.

Kadangi ši edukacinė veikla nesaistoma jokiomis mokymo programomis, kuriami objektai tarsi apskritai neturi įprastos jungiančios gijos, žinoma, be to, kad čia susirinkę mokosi keramikos technologijų. Veikiau visa, kas čia kuriama – tai tam, kad puoštų jų pačių ar jų artimųjų bei draugų aplinką. Pats nuoširdžiausias ir akiplėšiškiausias tikslas yra mokytis, lavinti savo vaizduotę ir sugebėjimus, ateiti pabendrauti, pasidalinti naujais atrastais dalykais, o svarbiausia kaskart išdidžiai pasakyti: tai padariau aš!

UŽupietiška ne tik keramikos studijos lokacija, bet ir žmonės, kurie čia susiburia: esami ir buvę Užupio piliečiai, migruojantys, atklydėliai, dirbantieji – kiekvienas savitas ir laisvas kaip tikras Užupio ministras.

Be parodos taip pat organizuojamos atviros keramikos dirbtuvės, į kurias kviečiame atklydusius, prašalaičius bei visus susidomėjusius keramika.

Lokacija: kiemas šalia „Galeros“ (esant palankiam orui) arba „Galeros“ patalpos.

Parodą ir užsiėmimus kuruoja keramikės, 4 BOOBS STUDIO įkūrėjos Monika ir Mingailė.

Parodos laikas: birželio 26 – liepos 7 d.

Užupio meno inkubatorius