Vis pamąstai, kad smagu būtų padėti beglobiams gyvūnams, ir vis kažko pritrūksti – laiko, energijos, idėjų, kaip tai padaryti? Spalio 17d., ketvirtadienį, gali prisidėti prie šios iniciatyvos ir ne tik paremti beglobių gyvūnų organizacijas, bet ir smagiai praleisti laiką su įdomiais žmonėmis.
Užupio meno inkubatoriuje, adresu Užupio 2A, Renginių salėje 18.00 jūsų lauks nekasdieniškas nuotykis – žaislų dirbtuvės. Visa, ką jums reikia atsinešti – tai žirkles ir didelę adatą. Visas reikalingas medžiagas ir kitus reikmenis parūpinsiu.

Daugelis nori pagelbėti beglobiams, tačiau, tarkim, penkis litus pervesti į sąskaitą nekyla rankos – suma per maža. Noriu parodyti, kad ir maža pagalba yra didelė pagalba. Žaislų dirbtuvėse sukurti žaislai bus parduodami Ištremto Tibeto parduotuvėlėje-informacijos centre (Užupio g. 2, Vilnius) už simbolinį mokestį, o visi surinkti pinigai keliaus beglobių gyvūnų organizacijai. Todėl ypač kviečiu prisidėti tuos, kurie jau seniai nori pasidalinti laiku ir šiluma su atstumtais gyvūnais, bet vis neranda progos.

Užupio meno inkubatorius